Студопедия
Случайная страница | ТОМ-1 | ТОМ-2 | ТОМ-3
АвтомобилиАстрономияБиологияГеографияДом и садДругие языкиДругоеИнформатика
ИсторияКультураЛитератураЛогикаМатематикаМедицинаМеталлургияМеханика
ОбразованиеОхрана трудаПедагогикаПолитикаПравоПсихологияРелигияРиторика
СоциологияСпортСтроительствоТехнологияТуризмФизикаФилософияФинансы
ХимияЧерчениеЭкологияЭкономикаЭлектроника

Напилки

       
   

 


загального призначення спеціального призначення

       
   
 
 


за кількістю насічок на 10 мм надфілі

· драчові 4 – 12 насічок алмазні надфілі

· личкувальні 13 – 24

· бархатні 28 і більше рашпілі

       
   
 
 


за формою машинні обертові

 

3. Дефекти обпилювання:

· нерівності поверхонь і завали країв, як результат невміння користуватись напилком;

· вм’ятини на заготовках від лещат, як результат неправильного затискування в лещатах;

· неточність розмірів: неточна розмітка, зняття менше або більше металу;

· задирки, подряпини: недбале користування, не підібраний напилок.

 

4. Правила техніки безпеки.

· не підгинати пальці лівої руки при зворотному ході;

· стружку знімати лише щіткою чи ганчіркою;

· не працювати напилком без рукояток.

 

IV. ЗАКРІПЛЕННЯ НОВИХ ЗНАНЬ І ВМІНЬ УЧНІВ

V. ПІДСУМКИ УРОКУ

VI. ДОМАШНЄ ЗАВДАННЯ

1. Опрацювати відповідний матеріал за конспектом.

 

 

УРОК № __

Тема.З'єднання деталей із листового металу. Контактне електрозварювання.

Мета: ознайомити з прийомами гнуття листового металу, прийомами та способами з'єднання за допомогою заклепок та фальцевого шва; виховувати бережливе ставлення до обладнання та інструментів; розвивати моторику рухів, окомір.

Основні поняття: фалець, пальцевий шов, електрозварювання, закладна та замикача головка.

Обладнання: з'єднані деталі з листового металу різними способами заготовки, комплект слюсарного інструменту, свердлильний верстат, комплект свердел, комплект для виконання заклепкового шва.

Структура уроку

І. Організаційний момент...................................................... 2 хв

ІІ. Актуалізація знань та мотивація навчальної діяльності учнів 3 хв

ІІІ. Вивчення нового матеріалу................................................ 10 хв

IV. Закріплення нових знань і вмінь учнів 5 хв

V. Практична робота

VІ. Підсумки уроку

Домашнє завдання.................................................................... 5 хв


Дата добавления: 2015-09-06; просмотров: 59 | Нарушение авторских прав


<== предыдущая страница | следующая страница ==>
ХІД УРОКУ| ХІД УРОКУ

mybiblioteka.su - 2015-2024 год. (0.009 сек.)